Aktualności
17-06-2024
Autor: Marcin Parzuchowski
NABÓR NAJMŁODSZYCH!

Zapraszamy najmłodszych do drużyn Olimpu:

Roczniki 2018/2019 - NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

Rocznik 2020 - NOWY ZESPÓŁ:)

06-06-2024
Autor: Marcin Parzuchowski
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce

Powoli dobiega końca sezon ligowy. Ale już możemy stwierdzićI z ogromną przyjemnością, że nasze zespoły znakomicie się w nim zaprezentowały.

Bynajmniej nie chodzi tylko o zwycięstwa (tych było bardzo dużo nota bene w każdym z roczników od 2011 do 2016), ale o grę i wyraźny postęp w rozwoju czysto piłkarskim zawodników Olimpu.

Przede wszystkim jesteśmy dumni, że trenujecie cyklicznie i dajecie z siebie wszystko na zajęciach. To podstawa, która dotyczy nie tylko zawodników reprezentujących Olimp, ale wszystkie osoby, które zakładają koszulki z herbem Olimpu.

Jesteśmy dumni, że nasze drużyny prezentują bardzo odważny futbol w większości meczów strzelając mnóstwo goli. Ofensywna gra jest kluczem do sukcesu w piłce młodzieżowej. Ba, jest kluczem do prawidłowego rozwoju.

Jesteśmy dumni, że zawsze gramy z szacunkiem dla rywali, zawsze w duchu fair play.

Jesteśmy dumni, że choć rozwijacie się indywidualnie to dostrzegacie w czasie meczów kolegów i próbujecie budować akcje zespołowo.

Jesteśmy dumni, że zawsze walczycie, zawsze zgodnie z przepisami, uciekając od prowokacji.

I wreszcie jesteśmy dumni, że występujecie w barwach Olimpu i reprezentujecie nasz klub.

Za to pamiętajcie... Przed Wami i również nami jeszcze mnóstwo pracy, ogrom wysiłków, także i porażek. Od Was zależy na jak długo starczy Wam determinacji do ciężkiej pracy. Stać Was na wiele!

Na szczyt...Olimp💚

21-04-2024
Autor: Marcin Parzuchowski
Ofensywne usposobienie

To miłe, że w kolejnych spotkaniach nasze drużyny pokonały swoich rywali, ale jeszcze milsze i ważniejsze jest to w jakim stylu to zrobiły. Zespoły Olimpu pokazały ofensywną i odważną grę do przodu w trzech meczach strzelając w sumie 29 goli!

Ofensywne nastawienie Olimpu czasami stwarza nam problemy w defensywie. Nas to jednak nie martwi. Piłka to gole, gole to radość. Na tym etapie naszych podopiecznych ofensywne usposobienie jest kluczowe, żeby piłka kojarzyła się tylko z przyjemnością.

Zaraz, zaraz. To nie znaczy, że zapominamy o defensywie. Wręcz przeciwnie. Pierwszym obrońcą po stracie piłki staje się napastnik. Z takim podejściem wychodzimy na każdego rywala. Każdy na boisku musi pracować za drugiego, każdy musi wspierać kolegę. Bez względu na to czy gra Olimp 2011, Olimp 2014, Olimp 2016, czy wreszcie Olimp 2018.

Na szczyt...Olimp!