Aktualności
10-03-2019
Autor: Marcin Parzuchowski
UJEDNOLICAMY SPRZĘT KLUBOWY

Od połowy marca wracamy do ujednolicenia sprzetu treningowego w SP Olimp. Obowiązkowo wszyscy zawodnicy muszą trenować w tych samych klubowych koszulkach, spodenkach i getrach.

KOSZULKI - zielone - dotyczy wszystkich roczników

SPODENKI - zielone, czarne, białe - roczniki 2008/2009, 2010/2011. Tylko zielone w 2012 i młodsi.

GETRY - zielone, zielono-czarne, zielono-białe - w zależności od rocznika.

DRESY - spodnie, bluzy - roczniki 2008/2009, 2010/2011, osoby chętne z grupy 2012 i młodsi.

Zamówienia brakujących rzeczy prosimy składać mailowo: biuro@spolimp.pl

W drużynach 2008/2009 i 2010/2011 dodatkowo obowiązują również te same piłki na treningach. Obecnie ustalamy najbardziej korzystną ofertę zakupu i nebawem poinformujemy Państwa o cenie piłki. W przypadku piłek NIE TRZEBA pisać maila, temat dotyczy wszystkich zawodników z wymienionych grup treningowych.

09-03-2019
Autor: Marcin Parzuchowski
Dobra gra daje zwycięstwo

Rocznik 2008/2009, czyli zespół w którym od grudnia dokonało się sporo zmian, rozegrał pierwszy mecz kontrolny na dworze w tym roku. Rywalem była druga drużyna Legii Soccer Schools z Brwinowa. Przeciwnicy w tym spotkaniu nie mieli zbyt wiele do powiedzenia i rzadko gościli pod naszą bramką. Za to my raz po raz atakowaliśmy ich i co najważniejsze skutecznie:) Zanotowaliśmy mnóstwo odbiorów piłki w ataku i obronie, zaliczyliśmy mnóstwo dokładnych podań. Zagraliśmy tak, jak sobie założyliśmy. Dominacja Olimpu była bardzo widoczna i przełożyła się na gole, których strzeliliśmy bardzo dużo. Jednak poza golami dla nas w tym meczu liczyły się jeszcze inne elementy. Dlatego wyniku nie podamy, bo przed nami kolejne wyzwania i treningi. Bierzemy się do pracy od wtorku, bo w sporcie najważniejsza jest pokora.

WIELKIE GRATULACJE DLA ROCZNIKA 2008/2009. Super występ!

Skład: Artem Temirivskyi (br.), Jan Mlącki, Michał Dudek, Aleksander Dybkowski, Mikołaj Matuszewski, Błażej Kaczmarek, Krystian Świerzyński, Jakub Pardela.

02-03-2019
Autor: Marcin Parzuchowski
Pierwsze koty...

Rocznik 2010/2011 zadebiutował dziś w meczu na boisku w składach siedmioosobowych. Spotkanie kontrolne nasi zawodnicy zagrali z Akademią Piłkarską Żyrardów. Goli strzeliliśmy dużo, ale niestety jeszcze więcej straciliśmy. Jest zatem nad czym pracować. Ponieważ wynik w tej kategorii wiekowej nie jest najważniejszy słowo jeszcze o grze. Były lepsze i gorsze momenty, jedni zaprezentowali się lepiej inni troszkę słabiej. Jednych i drugim nie pozostaje nic innego jak ciężko pracować i w kolejnym meczu strzelić równie dużo bramek z jednym "ale". Stacić już zdecydowanie mniej. Brawo Zespół za zaangażowanie. Kolejne doświadczenie macie już za sobą.