Aktualności
11-06-2021
Autor: Marcin Parzuchowski
Zwycięstwo po walce

To był bardzo trudny mecz, dlatego zwycięstwo cieszy podwójnie. Olimp 2011 pokonał Akademię Ferajny z Warszawy 6:4 i trzeba przyznać, że rywale naprawdę sprawiali nam sporo kłopotów. Albo po prostu my byliśmy tego dnia nieco bardziej ospali...Nie mniej w kolejnym meczu zespół składająćy się z zawodników 2011, 2012, 2013 odniósł mały sukcesik. Tak, tak...mały:) Na te duże przyjdzie czas w piłce seniorskiej:)

Na razie pozostaje ciężko pracować dalej i przede wszystkim zregenerować siły. Czasu na odpoczynek niewiele...już w sobotę zagramy w Warszawie z Olimpią. W pierwszym meczu przeciwnicy okazali się od nas zdecydowanie lepsi i wysoko nas ograli. Jak na razie to jedyna nasza porażka w lidze. Potem przyszła seria zwycięstw w wykonaniu zespołu prowadzonego przez trenera Mateusza. Zwycięstw co najważniejsze często po bardzo dobrych akcjach i ambitnych meczach. Dlatego jednego możemy być pewni. W stolicy zespół 2011/2012/2013 będzie walczył, a że "piłka jest okrągła, a bramki są dwie"...;)

Olimp! Olimp! Olimp!

OLIMP Brwinów - FERAJNA Warszawa   6:4

Bramki: Cwyl x3, Dziewulski, Bruszewski, Wasilewski.

Skład: Głuszczuk (br.), Głużewski, Biedrzycki, Wrześniewski, Wasilewski, Bruszewski (kpt.), Cwyl, Rodak, Kaczorowski, Dziewulski, Wysocki.

24-05-2021
Autor: Marcin Parzuchowski
Krok po kroczku

Kolejny dobry występ zanotowali nasi zawodnicy występujący w lidze 2011. Pokonaliśmy na wyjeździe warszawską Ferajnę 11:6. Kolejne zwycięstwo cieszy bardzo, ale nas jeszcze bardziej cieszą dobre akcje. Oby tak dalej👏👍

Ferajna Warszawa - SP OLIMP Brwinów.  6:11

Bramki: Bruszewski x3, Wasilewski x3, Cwyl x2, Wrześniewski x2, Wysocki.

Skład: Głuszczuk (br.), Głażewski, Biedrzycki, Wrześniewski, Bruszewski (kpt.), Cwyl, Wasilewski, Rodak, Dziewulski, Kaczorowski, Wysocki. Trener: Mateusz Niewiadomski.

09-05-2021
Autor: Marcin Parzuchowski
Ależ emocje!

Po świetnym widowisku, wielu ładnych akcjach po obu stronach i przede wszystkim walce do samego końca pokonaliśmy 4:3 UKS Łady II.

W tym meczu było wszystko, ze zwrotami akcji na czele. Popisywali się bramkarze, walczyli obrońcy, asystowali pomocnicy i wreszcie finalizowali akcje napastnicy:) Determinacja naszej drużyny i bardzo mądra gra do samego końca sprawiły, że udało się to spotkanie wygrać. Decydującą bramkę, w samo okienko strzałem z dystansu zdobył nasz kapitan Janek Bruszewski. Wcześniej do siatki trafiali Maciej Rodak i dwukrotnie - dwa lata młodszy od rówieśników - Olek Cwyl!

Na brawa bezsprzecznie zasługuje cała nasza drużyna, która pokazała - zresztą nie pierwszy raz - charakter i ogromne serce do walki. Tego oczekujemy od wszystkich zawodników trenujących w Olimpie:) Jesteśmy z Was dumni!

UKS Łady II - OLIMP Brwinów   3:4

Bramki: Cwyl x2, Rodak, Bruszewski.

Skład: Głuszczuk (br.), Głażewski, Biedrzycki, Wrześniewski, Bruszewski (kpt.), Cwyl, Wasilewski, Dziewulski, Rodak, Wysocki, Kaczorowski. Trener: Mateusz Niewiadomski.

29-04-2021
Autor: Marcin Parzuchowski
Historyczne zwycięstwo

Drugi mecz i pierwsze - historyczne - zwycięstwo w rozgrywkach ligowych. Rocznik 2011 pokonał Lidera Zakroczym 10:2. Wynik oczywiście na tym poziomie nie odgrywa kluczowej roli, ale pokazuje, że dominowaliśmy w meczu. A to cieszy już nas bardzo:) Podobnie jak ogromne zaangażowanie całego zespołu.

Brawa dla Drużyny! Brawa dla Trenera!

Kolejny kroczek w waszej przygodzie z futbolem wykonany:)

OLIMP Brwinów - LIDER Zakroczym   10:2

Bramki: Wasilewski x4, Cwyl x2, Biedrzycki, Wrześniewski, Dziewulski, Bruszewski.

Skład: Rodak (br.), Głażewski, Wrześniewski, Bruszewski (kpt.), Biedrzycki, Cwyl, Wasilewski, Dziewulski, Wysocki, Kaczorowski.

07-04-2021
Autor: Marcin Parzuchowski
NABÓR DO NOWEGO ZESPOŁU❗️
ZAPRASZAMY NA TRENINGI PIŁKARSKIE DLA NAJMŁODSZYCH W BRWINOWIE oraz ŻÓŁWINIE⚽️
 
Rozpoczęliśmy nabór do nowej drużyny. Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2016 i 2017⚽️😃
ZAPISY u trenera Marcina Parzuchowskiego tel. 600 298 792☎️
Zapraszamy również do trenujących już grup z roczników: 2011⭐️2012⭐️2013⭐️2014⭐️2015😃
Zapewniamy turnieje🏆mecze ligowe i kontrolne⚽️
 
W treningu inspiruje nas Red Bull Salzburg💪 oraz Bayer Leverkusen😃
Dwie czołowe europejskie akademie piłkarskie⭐️
Jako nieliczni szkoliliśmy się w obu tych ośrodkach treningowych😲👌
Tak, tak🙂 Można trenować w Polsce na wyższym poziomie i jednocześnie wychowywać dobrych ludzi przez sport😇
Warto nam zaufać🤝
OLIMP - w drodze na szczyt💚
Do zobaczenia na treningach⚽️