Aktualności
13-11-2022
Autor: Marcin Parzuchowski
Czas na kolejne wyzwania

Ostatni mecz ligowy w tym roku rocznika 2014/2015 za nami. Zespół od sierpnia nie przegrał, ba nawet nie zremisował żadnego ze spotkań. Nie tylko w lidze, ale również w grach towarzyskich chłopcy pokazywali świętną grę na tle solidnych, a nawet bardzo dobrych zespołów. Znakomita atmosfera w drużynie oczywiście narastała z kolejnymi zwycięstwami. Ale wszystko to było i jest poparte ogromem pracy jaki nasza drużyna wykonuje na zajęciach, także dodatkowych - treningach motorycznych i formacyjnych.

Nastawienie na bycie lepszym każdego dnia, ogromna pokora do tego co już umiemy i praca, praca, praca. Jesteśmy pewni, że zawodnicy Olimpu z rocznika 2014/2015 są świadomi tego wszystkiego i gotowi na kolejne wyzwania. Nie będzie łatwiej, ba...będzie coraz trudniej! Ale tylko tak i my będziemy stawali się coraz lepsi. Na tym ostatnim zależy nam wszystkim. Brawo Zespół!

Hej Olimp goooolllll:)

13-11-2022
Autor: Marcin Parzuchowski
Bezcenne doświadczenie

To była znakomita runda w wykonaniu rocznika 2011-2013. Każdy mecz to ogrom zaangażowania, dobrych akcji i goli w wykonaniu zespołu, który - zawsze będziemy to dodawali;) - rywalizuje w lidze w większości rok i dwa lata młodszymi piłkarzami! Tak, tak, naprawdę ma to ogromne znaczenie w tym wieku. Ale cieszymy się, że ambicji i odwagi naszym piłkarzom po prostu nie brakuje, bo tej różnicy wieku absolutnie nie widać. Co więcej, przy odrobinie szczęścia jesteśmy pewni, że zwycięstw byłoby jeszcze więcej. Ale jednego już nikt Wam nie odbierze. Doświadczenie. To zostaje na całe życie i jest bezcenne! Jesteśmy pewni, że skorzystacie z niego już w kolejnych meczach kontrolnych i rundzie ligowej. Brawo Drużyna!

Hej Olimp goooollllll:)

13-11-2022
Autor: Marcin Parzuchowski
Historyczny debiut

Gole, akcje, radość, dryblingi, strzały, podania i wszystko to, co tylko nasi piłkarze z rocznika 2016/2017 mogli sobie wymarzyć:) Znakomity debiut w meczu z AKS Zły Warszawa drużyny Olimpu z rocznika 2016/2017. Przygoda z piłką rozpoczęta na dobre:) Brawo Drużyna!

Hej Olimp gooooolllllll:)