Aktualności
05-03-2021
Autor: Marcin Parzuchowski
OBÓZ SPORTOWY OLIMPU

Szanowni Rodzice,

wychodząc na przeciw Państwa zapytaniom czekamy na zgłoszenia od osób chętnych na obóz sportowy, który miałby odbyć się w wakacje 2021. Z naszych wstępnych ustaleń realnym terminem wydaje się miesiąc sierpień. Obóz dotyczy WSZYSTKICH roczników i by móc przekazać więcej konkretów potrzebujemy ustalić ile osób byłoby zainteresowanych takowym wyjazdem :) Koszt to ok. 1400-1500zł w zależności od miejsca i liczby zgłoszeń.

Uwaga! Dojazd i powrót będzie własnym transportem, czyli zbiórka na miejscu obozu w ustalonym dniu i odbiór piłkarza w dniu zakończenia obozu z miejsca wyjazdu.

Zgłoszenia prosimy kierować SMS-em (tel. 600 298 792) najpóźniej do 12 marca. Oczywiście im szybciej tym lepiej, gdyby okazało się, że zabraknie miejsc w końcowym rozrachunku. Decyzję o organizacji wyjazdu podejmiemy dopiero po analizie liczby zgłoszeń.

Oczywiście temat obozu będzie mógł być zrealizowany, jeżeli pandemia zostanie na tyle opanowana, byśmy mogli z zawodnikami wybrać się w podróż. W obozie mogą brać także udział osoby z poza naszego klubu. Zapraszamy!

Zapewniamy profesjonalne treningi piłkarskie, świetną atmosferę:)

Olimp "W drodze na szczyt"...