TRENINGI
Deklaracja uczestnika zajęć Szkółki Piłkarskiej Olimp POBIERZ (PDF)
OLIMP - wracamy

PROWADZIMY NABÓR DO WSZYSTKICH NASZYCH ZESPOŁÓW.

Szczegóły i zapisy u trenera Marcina Parzuchowskiego tel. 600 298 792.

ZAPRASZAMY:)

HARMONOGRAM TRENINGÓW od kwietnia:

Roczniki 2011/12/13  ZIELONI - trener Mateusz Niewiadomski

  • wtorek 17.00 - 18.30 - boisko ZS Nr 2 w Brwinowie
  • czwartek 18.00 - 19.30 - ORLIK w Żółwinie

Roczniki 2011/12/13  ŻÓŁCI - trener Dawid Śliwowski

  • wtorek 18.30 - 20.00 - boisko ZS Nr 2 w Brwinowie
  • czwartek 17.00 - 18.30 - boisko ZS Nr 2 w Brwinowie

Roczniki 2014/15/16 - trener Andrzej Przekop

  • wtorek 17.00 - 18.00 - boisko ZS Nr 2 w Brwinowie
  • czwartek 17.00 - 18.00 - boisko ZS Nr 2 w Brwinowie

 

Na wszystkie zajęcia Zawodnicy

są zobowiązani przychodzić przed czasem, by móc przygotować się do treningu.

Zajęcia na dworze mogą być odwoływane ze względu na złą pogodę. Niestety, nie mamy możliwości odrobienia odwołanych zajęć. Decyzję podejmuje trener w dniu treningu. Przypominamy również o korzystaniu z szatni zarówno w halach, jak i przy boiskach.

W każdej z Drużyn SP Olimp będzie grupa osób, która reprezentuje dany rocznik i tym samym gości na turniejach oraz w meczach kontrolnych.

Do tej grupy Trener może (NIE MUSI) dobrać jednego lub więcej Zawodników, których chciałby zobaczyć w grze, przeciwko innemu klubowi. Nie mniej to Trener ZAWSZE i WSZĘDZIE decyduje w jakim wymiarze czasowym, dany Zawodnik zagra w danej imprezie. Może to być zarówno minuta, 5 minut, jak i 60 minut gry. Decyzja zawsze należy do Trenera i jakiekolwiek wywieranie wpływu przez Rodziców, Dziadków, Wujków, Babcie, Ciocie itd. na Jego decyzję jest nieakceptowalne w strukturach Szkółki Piłkarskiej Olimp.

Turnieje, mecze ligowe i mecze kontrolne są zatem dodatkowym impulsem dla osób, które w ocenie Trenerów są gotowe na taką rywalizację.

Jednocześnie przypominamy, że opłata miesięczna jest za zajęcia treningowe. Liczba zajęć zależy od pogody, liczby dni wolnych, świąt oraz dostępności boisk w danym miesiącu. W razie opadów deszczu, czy też śniegu to Trener przed zajęciami lub w ich trakcie decyduje, czy trening przerywa, czy też odwołuje. Z powodu ograniczonych możliwości wynajęcia obiektów, odwoływane treningi nie będą odrabiane w innych terminach.

Do zobaczenia

Trenerzy SP Olimp