Treningi
Deklaracja uczestnika zajęć Szkółki Piłkarskiej Olimp POBIERZ (PDF)
HARMONOGRAM TRENINGÓW OD KWIETNIA 2019

 

Informujemy, że wszystkie informacje dotyczące Szkółki, również odwołanych treningów i ewentualnych zmian będziemy umieszczali na naszej stronie internetowej. W WYJĄTKOWYCH sytuacjach trenerzy będą kontaktowali się telefonicznie lub sms-owo.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA BOISKACH

Rocznik 2008/2009 

wtorek godz. 16.30 - 18.00 - boisko ZS Nr 2 w Brwinowie ul. Żwirowa

piątek godz. 17.00 - 18.30 - boisko Orlik w Żółwinie 

sobota godz. 9.30 - 11.00 - boisko ZS Nr 2 w Brwinowie ul. Żwirowa (jeżeli w weekend będzie rozgrywany mecz, treningu automatycznie nie ma)

Rocznik 2010/2011

wtorek godz. 17.00 - 18.30 - boisko ZS Nr 2 w Brwinowie ul. Żwirowa

piątek godz. 18.30 - 20.00 - boisko Orlik w Żółwinie

Rocznik 2012 i młodsi

czwartek godz. 17.15 - 18.15 - boisko Orlik w Żółwinie

sobota godz. 9.00 - 10.00 - boisko ZS Nr 2 w Brwinowie ul. Żwirowa

 

Na wszystkie zajęcia Zawodnicy

są zobowiązani przychodzić przed czasem, by móc przygotować się do treningu.

Zajęcia na dworze mogą być odwoływane ze względu na złą pogodę. Niestety, nie mamy możliwości odrobienia odwołanych zajęć. Decyzję podejmuje trener w dniu treningu. Przypominamy również o korzystaniu z szatni zarówno w halach, jak i przy boiskach.

W każdej z Drużyn SP Olimp będzie grupa osób, która reprezentuje dany rocznik i tym samym gości na turniejach oraz w meczach kontrolnych.

Do tej grupy Trener może (NIE MUSI) dobrać jednego lub więcej Zawodników, których chciałby zobaczyć w grze, przeciwko innemu klubowi. Nie mniej to Trener ZAWSZE i WSZĘDZIE decyduje w jakim wymiarze czasowym, dany Zawodnik zagra w danej imprezie. Może to być zarówno minuta, 5 minut, jak i 60 minut gry. Decyzja zawsze należy do Trenera i jakiekolwiek wywieranie wpływu przez Rodziców, Dziadków, Wujków, Babcie, Ciocie itd. na Jego decyzję jest nieakceptowalne w strukturach Szkółki Piłkarskiej Olimp.

Turnieje i mecze kontrolne są zatem dodatkowym impulsem dla osób, które w ocenie Trenerów są gotowe na taką rywalizację.

Jednocześnie przypominamy, że opłata miesięczna jest za zajęcia treningowe. Liczba zajęć zależy od pogody, liczby dni wolnych, świąt oraz dostępności boisk w danym miesiącu. W razie opadów deszczu, czy też śniegu to Trener przed zajęciami lub w ich trakcie decyduje, czy trening przerywa, czy też odwołuje. Z powodu ograniczonych możliwości wynajęcia obiektów, odwoływane treningi nie będą odrabiane w innych terminach.

Do zobaczenia!

Trenerzy SP Olimp