Kalendarium
23/6/2024
Przerwa wakacyjna

Do treningów wrócimy w sierpniu.

NOWY harmonogram z podziałem na grupy, dni, godziny i miejsca zajęć będzie na naszej stronie. Zapraszamy do śledzenia.

W lipcu nie ma opłat w Olimpie.

Opłaty za zajęcia prosimy wnosić od sierpnia.

Udanego wypoczynku!

Na szczyt...Olimp!

8/7/2024
OBÓZ OLIMPU 8-13 lipca - SZCZEGÓŁY

POCZATEK OBOZU - ZBIÓRKA NA MIEJSCU:

poniedziałek - 8 lipca - godz. 10.00 - KOZIENICKIE CENTRUM REKREACJI i SPORTU ul. Bohaterów Studzianek

KONIEC OBOZU - ODBIÓR DZIECI:

sobota - 13 lipca - godz. 10.00 - KOZIENICKIE CENTRUM REKREACJI i SPORTU ul. Bohaterów Studzianek

Kontakty do trenerów w trakcie obozu sportowego Olimpu w dniach 8-13 lipca:

ROCZNIKI 2014/2015

  • Trener Jakub Składowski - tel. 609 429 229

ROCZNIKI 2016/2017

  • Trener Mikołaj Deca - tel. 516 304 603
  • Trener Marcin Leja - tel. 536 184 558

KIEROWNIK OBOZU:

  • Trener Mateusz Niewiadomski - tel. 607 634 390

Rocznik 2011-2013 ZIELONI

KADRA 2011-2013 - GRUPA ZIELONA

Trener Mateusz Niewiadomski - tel. ‭607 634 390‬

Asystent Piotr Cybulski

Kadra:

  • Jan Bruszewski
  • Maciej Rodak
  • Sebastian Biedrzycki
  • Jakub Wasilewski
  • Mateusz Kaczorowski
  • Maksymilian Wysocki
  • Jan Sławczyński
  • Jan Postek
  • Antoni Postek
  • Mateusz Jędrasik
  • Antoni Pisarek
  • Piotr Kowalski
  • Franciszek Obsowski
Rocznik 2014/2015 ZIELONI

ROCZNIK 2014/2015 - GRUPA ZIELONA

Trener Marcin Parzuchowski - tel. 600 298 792

Asystent Mikołaj Deca

Kadra:

  • Szymon Gozdek
  • Wiktor Rutkowski
  • Mirko Fernandez
  • Jakub Jagiełło
  • Antoni Oberda
  • Jakub Jakubowski
  • Tymon Fijołek
  • Mikołaj Butkiewicz
  • Bartosz Cichocki
  • Franciszek Kordowski
  • Wojciech Rączkowski
  • Szymon Krajza
  • Oliwier Musiał
Rocznik 2016/2017 ZIELONI

ROCZNIK 2016/2017 - GRUPA ZIELONA

Trener Marcin Leja - tel. 536 184 558

  • Pola Kowalska
  • Stanisław Jankowski
  • Paweł Obrycki
  • Piotrek Jakubowski
  • Szymon Jakubowski
  • Jakub Krakowiak
  • Hubert Szczęsny
  • Jeremiasz Krasny
  • Jakub Żukowski
  • Jan Dyszkiewicz
  • Henryk Rechnio-Piaszczyk
  • Ignacy Paczkowski
Rocznik 2011-2013 ŻÓŁCI

ROCZNIK 2011-2013 - GRUPA ŻÓŁTA

Trener Andrzej Przekop - tel. ‭602 856 028‬

II Trener Mikołaj Deca

  • Ludwik Hejno
  • Leon Klecki
  • Błażej Kołaczkowski
  • Tobiasz Kołaczkowski
  • Franciszek Obsowski
  • Julian Lipka
  • Bartosz Łoś
  • Błażej Łoś
  • Adam Gruszecki
  • Franciszek Karbowicz
  • Artur Szelest
  • Jan Zalewski
  • Jakub Żywicki
  • Szymon Chwałowski
  • Antoni Morawski
  • Mikołaj Wyszyński
  • Miłosz Giziński
  • Wojciech Niewojt
  • Adam Pietrzyk
  • Maksymilian Rączkowski
  • Ignacy Borowski
  • Kacper Zawadzki
  • Antoni Szmit
  • Oliwier Sknadaj
  • Korneliusz Bąk
  • Artem Chachuk
  • Krystian Wojtczak
  • Piotr Kowalewski
  • Maciej Dałek
  • Piotr Buława
  • Wojciech Nieswój
  • Franciszek Margas
  • Pawlos Sierban
  • Filip Podolski
  • Jan Nowak
  • Piotr Grzywaczewski
  • Miłosz Michalak
  • Stanisław Ćwikliński
  • Oskar Kozłowski
Rocznik 2014/2015 ŻÓŁCI

ROCZNIK 2014/2015 - GRUPA ŻÓŁTA

Trener Jakub Składowski - tel. ‭609 429 229‬

II Trener Marek Krawczyk

Kadra:

  • Julia Wojtczak
  • Maksymilian Kotliński
  • Tymon Sławski
  • Oskar Boniecki
  • Hubert Sobczak
  • Jakub Wójtowicz
  • Mateusz Matuszewski
  • Aleksander Brzozowski
  • Maciej Brański
  • Mateusz Gudkowski
  • Adam Lisowski
  • Piotr Siczek
  • Aleksander Dębkowski
  • Aleksander Myszka
  • Feliks Wiśniewski
  • Borys Przeniosło
  • Aleksander Besser
  • Maciej Kossak
  • Sebastian Koniarski
  • Juliusz Pietrzyk
  • Wiktor Kowalski
  • Jan Sobociński
  • Bartosz Nyc
  • Leon Stando
  • Karol Ciesielski
  • Nikodem Smółkowski
  • Franciszek Rybus
  • Adam Lopez Kowalczyk
  • Szymon Tomaszewski
  • Filip Garbacik
  • Bartosz Kowalewski
  • Michał Kawecki-Rejkowski
Rocznik 2016/2017 ŻÓŁCI

ROCZNIK 2016/2017 - GRUPA ŻÓŁTA

Trener Piotr Cybulski - tel. 882 380 158

II Trener Adam Kujawski

Treningi z podziałem na podgrupy. Szczegóły u trenera prowadzącego.

PODGRUPA A

  • poniedziałek 17.00-18.15 - BOISKO OTRĘBUSY (możliwa zmiana w momencie rozpoczęcia renowacji boiska)
  • czwartek 17.00-18.00 - ZSO BRWINÓW (ul. Żwirowa 16)

LISTA OSÓB:

  • Szymon Śliwiński
  • Teodor Kokosa
  • Józef Stec
  • Kuba Niewiadomski
  • Karol Margas
  • Mikołaj Mularczyk
  • Nikodem Stawowski
  • Adam Karczewski
  • Kacper Rotuski
  • Maciej Mularski
  • Mikołaj Kaczmarek
  • Wojtek Maciejewski
  • Jan Olszewski
  • Jan Kulikowski
  • Feliks Myszkowski

PODGRUPA B

  • poniedziałek 18.15 - 19.30 - BOISKO OTRĘBUSY (możliwa zmiana  w momencie rozpoczęcia renowacji boiska)
  • czwartek 18.00 - 19.00 - ZSO BRWINÓW (ul. Żwirowa 16)

LISTA OSÓB:

  • Filip Korycki
  • Adam Łuszczyk
  • Antoni Glijer
  • Krzysztof Kłusek
  • Staś Podsiadły
  • Wojtek Kurowicki
  • Dominik Chwołka
  • Jan Olejnik
  • Wit Kobyliński
  • Szymon Grabka
  • Franek Podpłoński
  • Miłosz Przygodzki
  • Staś Więch
  • Jan Musiał
  • Alek Kołodziejski
  • Krzysiek Saganowski
  • Wojtek Krajewski
  • Robert Kwaśnicki
Rocznik 2018/2019

ROCZNIK 2018/2019

Trener Andrzej Przekop tel. 602856028

Trener Jakub Skladowski tel. 609429229

Asystent Jędrzej Przekop

  • Franciszek Gozdek
  • Oprządek Michał
  • Tadeusz Morawski
  • Henryk Morawski
  • Jan Balcerek
  • Julian Keller
  • Stanisław Kubicki
  • Radosław Zdzeszyński
  • Kacper Giec
  • Antoni Fijołek
  • Franciszek Ciuruś
  • Mikołaj Latoszek
  • Tomasz Krajewski
  • Kazimierz Soczyński
INDYWIDUALNE TRENINGI

Zajęcia prowadzone w grupach 1-4 osobowych, dodatkowo płatne.

Zgłoszenia i szczegóły pod adresem: biuro@spolimp.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Nasze lokalizacje

  • 05-840 Brwinów, ul. Żwirowa 16 (boisko szkolne)
  • 05-807 Żółwin, ul. Szkolna 39 (boisko "Orlik")
  • 05-807 Podkowa Leśna, ul. Jana Pawła II 20
  • 05-807 Podkowa Leśna, ul. Kościelna 4
  • 05-805 Otrębusy, ul. Piaseckiego 2 (boisko szkolne)