O nas
Fundacja Olimp - w drodze na szczyt
Fundacja Olimp - w drodze na szczyt
Statut Fundacji Olimp - w drodze na szczyt
Nr konta: 87 1090 2590 0000 0001 4833 1898
W drodze na szczyt...
Szkółka Piłkarska Olimp

Szkółka Piłkarska Olimp powstała w 2015 roku. Celem tej inicjatywy było i jest wychowywanie oraz szkolenie dzieci w piłce nożnej na najwyższym poziomie. Korzystamy z doświadczeń m.in. jednej z najlepszych w Niemczech i czołowej w Europie Akademii Piłkarskiej Bayeru Leverkusen.

Jak prowadzić zajęcia z najmłodszymi przyglądaliśmy się osobiście na stażu trenerskim właśnie w Leverkusen. Doświadczenia zdobyte w kraju Mistrzów Świata są dla nas kluczowe, ale oczywiście nie jedyne!

Pracują u nas bowiem trenerzy z II klasą trenerską, z licencją UEFA B i UEFA C. Wiedzę zdobywaliśmy także na warszawskim AWF-ie, czy to jako studenci, czy też jako uczestnicy kursów. Ale najważniejsze jest jedno.

Trenujemy z pasją i zaangażowaniem,
tego samego oczekujemy od naszych Zawodników.

Wszystkie pracujące u nas osoby to pasjonaci futbolu. W Szkółce Piłkarskiej Olimp tą pasją próbujemy podzielić się z innymi.

Do zobaczenia na treningach!

Marcin Parzuchowski
Marcin Parzuchowski

Założyciel Szkółki Piłkarskiej Olimp.

Współpracownik Polskiego Związku Piłki Nożnej w Departamencie Szkolenia i Reprezentacji Narodowych. Dziennikarz sportowy Telewizji Polskiej.

Były trener drużyn w Akademii Piłkarskiej Polonii Warszawa. Prowadził rocznik 2001 z którym wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów. Wcześniej jako II trener zdobył z Polonią Warszawa z rocznika 1996 brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

Pełnił również funkcję koordynatora grup młodzieżowych w Akademii Piłkarskiej KS Ursus Warszawa. Tam także prowadził najpierw rocznik 1995, następnie rocznik 2005. Drużyna ta tworzona była od podstaw, lecz szybko stała się wiodącą w kraju.

Przez blisko 10 lat pracował z rocznikiem 2000/2001 w Naprzodzie Brwinów. Z zespołem dwukrotnie stawał na podium Mistrzostw Warszawy w różnych kategoriach wiekowych. Aż 10 zawodników dostawało powołania na konsultacje Kadry Mazowsza.

Odbył staże zagraniczne w dwóch czołowych Akademiach Piłkarskich na świecie:

  • Bayer Leverkusen
  • Red Bull Salzburg - zwycięzca młodzieżowej Ligi Mistrzów

Posiada licencję UEFA A.