O nas
W drodze na szczyt...

Szkółka Piłkarska Olimp powstała w 2015 roku. Celem tej inicjatywy było i jest wychowywanie oraz szkolenie dzieci w piłce nożnej na najwyższym poziomie. Korzystamy z doświadczeń m.in. jednej z najlepszych w Niemczech i czołowej w Europie Akademii Piłkarskiej Bayeru Leverkusen.

Jak prowadzić zajęcia z najmłodszymi przyglądaliśmy się osobiście na stażu trenerskim właśnie w Leverkusen. Doświadczenia zdobyte w kraju Mistrzów Świata są dla nas kluczowe, ale oczywiście nie jedyne!

Pracują u nas bowiem trenerzy z II klasą trenerską, z licencją UEFA B i UEFA C. Wiedzę zdobywaliśmy także na warszawskim AWF-ie, czy to jako studenci, czy też jako uczestnicy kursów. Ale najważniejsze jest jedno.

Trenujemy z pasją i zaangażowaniem,
tego samego oczekujemy od naszych Zawodników.

Wszystkie pracujące u nas osoby to pasjonaci futbolu. W Szkółce Piłkarskiej Olimp tą pasją próbujemy podzielić się z innymi.

Do zobaczenia na treningach!

Nasi trenerzy
Marcin Parzuchowski
Marcin Parzuchowski

Pasja. Tak najkrócej można określić zamiłowanie trenera Marcina do piłki nożnej. Ta pasja zrodziła się w dzieciństwie, trwa do dziś, a trwać będzie na pewno przez wiele jeszcze lat. Wieloletnie zebrane doświadczenie postanowił przekazać w Szkółce Piłkarskiej Olimp, której jest założycielem.

Pełniąc funkcję II trenera wywalczył z Polonią Warszawa brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Właśnie w Polonii pracował z zawodnikami, którzy grali lub grają na poziomie Ekstraklasy, I czy II ligi. Pełnił także funkcję koordynatora grup młodzieżowych w KS Ursus Warszawa, czyli w klubie w którym najpierw prowadził rocznik 1995, a następnie przeprowadzał nabór rocznika 2005. Tą drugą drużynę trenował przez 5 lat. Tworzona była od podstaw, lecz szybko stała się czołową ekipą w kraju w swojej kategorii wiekowej.

Wszystko jednak zaczęło się w Brwinowie. Pierwsze sukcesy święcił bowiem z zespołem Naprzodu Brwinów rocznik 2000/2001, był jego inicjatorem i prowadził przez blisko 10 lat. Drużyna ta dwukrotnie stawała na podium Mistrzostw Warszawy w różnych kategoriach wiekowych, a z jej szeregów aż 10 zawodników dostawało powołania na konsultacje Kadr Mazowsza.

Odbył staż zagraniczny w jednej z najlepszych akademii piłkarskich w Europie, czyli w Bayerze Leverkusen. Uczestniczył w wielu kursokonferencjach trenerskich. Posiada licencję trenerską UEFA A.

Obecnie trener najstarszej drużyny Juniorów U18/U19 w Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Warszawa.

Marek Krawczyk
Marek Krawczyk

Trener Marek Krawczyk jest absolwentem warszawskiej AWF, posiada licencję trenerską PZPN A. Pracował w takich klubach jak Sarmata Warszawa, Okęcie Warszawa, czy KS Raszyn.

W każdym z nich prowadził Drużyny od najmłodszych lat, by z czasem doprowadzić je na szczyt piłki młodzieżowej na Mazowszu.

W swojej 37-letniej przygodzie trenerskiej, Trener Marek Krawczyk prowadził Zawodników, którzy grali później w klubach I, II i III ligi. Co więcej kilku z Jego podopiecznych dostawało szansę w Młodzieżowych Reprezentacjach Polski. Na początku kariery, prowadził m.in. Pawła Miąszkiewicza, reprezentanta Polski oraz późniejszą gwiazdę Widzewa Łódź w Lidze Mistrzów.

Paweł Olejniczak
Paweł Olejniczak

Trener Paweł Olejniczak jest czynnym zawodnikiem. Na boisku charakteryzuje Go opanowanie, duże zaangażowanie i mądrość boiskowa. Wszystkie te cechy będzie próbował zaszczepić Zawodnikom trenującym w Szkółce Piłkarskiej Olimp. W drużynach juniorskich nosił opaskę kapitana, dlatego pracowitość i wzorowe zachowanie są dla Niego standardem. Tego oczekuje również od swoich podopiecznych.

Michał Zimka
Michał Zimka

Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej. Jako zawodnik brylował na boisku świetną wydolnością i techniką. Pierwszą cechę postanowił nawet rozwijać indywidualnie. Trenował lekkoatletykę w Liceum Mistrzostwa Sportowego. Piłka jednak wciąga tak mocno, że ciężko o niej całkowicie zapomnieć. Dlatego w naszej Szkółce będzie przekazywał dotychczasowo zdobytą wiedzę nowym pokoleniom. Koordynacja, technika i zabawa z piłką. Na to z pewnością szczególnie będzie chciał zwrócić uwagę.

Szymon Śmieciński
Szymon Śmieciński

Asystent-trenerów Szymon Śmieciński. Czynny Zawodnik, który przez wiele lat stanowił o sile ofensywnej zespołów młodzieżowych w których występował. Teraz już coraz częściej dostaje szansę w piłce seniorskiej. I to na nie byle jakim poziomie, bo w II lidze! Świetna technika użytkowa, fantastyczna lewa noga i charakterystyczny drybling. To znaki rozpoznawcze Szymona na boisku. I właśnie te umiejętności chcemy by szczególnie rozwijał u naszych Zawodników. Jest niemal pewne, że w przyszłości zobaczymy Go w roli pierwszego trenera jednej z naszych grup. Chyba, że wcześniej zaprezentuje nam się na boiskach Ekstraklasy...