Kalendarium
23/9/2023
Liga 2011

Mecz ze Zniczem Pruszków.

23/9/2023
Liga 2014

Mecz u siebie z Żyrardowianką.

23/9/2023
Liga 2016

Mecz wyjazdowy w Warszawie z Irzykiem.

Rocznik 2011-2013

KADRA 2011-2013 - GRUPA ZIELONA

Trener Mateusz Niewiadomski - tel. ‭607 634 390‬

Asystent Piotr Cybulski

Kadra:

  • Jan Bruszewski
  • Filip Głażewski
  • Maciej Rodak
  • Sebastian Biedrzycki
  • Jakub Wasilewski
  • Mateusz Kaczorowski
  • Aleksander Wrześniewski
  • Olek Cwyl
  • Maksymilian Wysocki
  • Jan Sławczyński
  • Jan Postek
  • Antoni Postek
  • Tymon Świeczkowski
  • Mateusz Jędrasik
  • Jan Jaroń
Rocznik 2014/2015

ROCZNIK 2014/2015 - GRUPA ZIELONA

Trener Marcin Parzuchowski - tel. 600 298 792

Asystent Adam Kujawski

Kadra:

  • Szymon Gozdek
  • Wiktor Rutkowski
  • Mirko Fernandez
  • Ignacy Kaczmarek
  • Jan Krakowiak
  • Jakub Jagiełło
  • Maksymilian Kotliński
  • Antoni Oberda
  • Jakub Jakubowski
  • Tymon Fijołek
  • Mikołaj Butkiewicz
  • Nikodem Dębek
  • Maksymilian Żukowski
  • Hubert Sobczak
  • Bartosz Cichocki
Rocznik 2016/2017

ROCZNIK 2016/2017 - GRUPA ZIELONA

Trener Marcin Leja - tel. 536 184 558

Asystent Jędrzej Przekop

  • Stanisław Jankowski
  • Paweł Obrycki
  • Piotrek Jakubowski
  • Szymon Jakubowski
  • Jakub Krakowiak
  • Hubert Szczęsny
  • Jeremiasz Krasny
  • Jakub Żukowski
  • Jan Dyszkiewicz
  • Henryk Rechnio-Piaszczyk
  • Ignacy Paczkowski
Rocznik 2011-2013

ROCZNIK 2011-2013 - GRUPA ŻÓŁTA

Trener Andrzej Przekop - tel. ‭602 856 028‬

II Trener Mikołaj Deca

Treningi:

WTOREK 17.30 - 19.00 - boisko ZSO Brwinów

CZWARTEK 17.30 - 19.00 - boisko ZSO Brwinów

  • Ludwik Hejno
  • Leon Klecki
  • Błażej Kołaczkowski
  • Tobiasz Kołaczkowski
  • Franciszek Obsowski
  • Julian Lipka
  • Bartosz Łoś
  • Błażej Łoś
  • Adam Gruszecki
  • Franciszek Karbowicz
  • Artur Szelest
  • Jan Zalewski
  • Jakub Żywicki
  • Szymon Chwałowski
  • Antoni Morawski
  • Mikołaj Wyszyński

Treningi:

WTOREK 17.30 - 19.00 - boisko ZSO Brwinów

SOBOTA 9.00 - 10.30 - boisko ZSO Brwinów

  • Adam Pietrzyk
  • Maksymilian Rączkowski
  • Ignacy Borowski
  • Kacper Zawadzki
  • Antoni Szmit
  • Oliwier Sknadaj
  • Korneliusz Bąk
  • Artem Czaczuk
  • Krystian Wojtczak
  • Piotr Kowalewski
  • Maciej Dałek
  • Piotr Buława
  • Wojciech Nieswój
  • Franciszek Margas
  • Pawlos Sierban
  • Filip Podolski
  • Jan Nowak
  • Piotr Grzywaczewski

Listy osób na podstawie przekazanych trenerowi Deklaracji Klubowych Olimpu.

Kolejne nowe osoby będą dołączały do poszczególnych grup na podstawie oceny umiejętności przez trenerów.

Jeżeli ktoś nie znalazł się na listach, a PRZEKAZAŁ Deklarację prosimy o kontakt z trenerem.

Rocznik 2014/2015

ROCZNIK 2014/2015 - GRUPA ŻÓŁTA

Trener Jakub Składowski - tel. ‭609 429 229‬

II Trener Marek Krawczyk

Treningi:

ŚRODA 18.00 - 19.30 - Orlik ŻÓŁWIN

PIĄTEK 18.00 - 19.30 - boisko OTRĘBUSY

  • Maria Lipka
  • Julia Wojtczak
  • Tymon Sławski
  • Oskar Boniecki
  • Franciszek Kordowski
  • Jakub Wójtowicz
  • Mateusz Matuszewski
  • Wojciech Rączkowski
  • Aleksander Brzozowski
  • Maciej Brański
  • Mateusz Gudkowski
  • Adam Lisowski
  • Piotr Siczek
  • Aleksander Dębkowski

Treningi:

ŚRODA 18.00 - 19.30 - Orlik ŻÓŁWIN

SOBOTA 9.00 - 10.30 - boisko ZSO BRWINÓW

  • Aleksander Myszka
  • Feliks Wiśniewski
  • Borys Przeniosło
  • Aleksander Besser
  • Maciej Kossak
  • Sebastian Koniarski
  • Juliusz Pietrzyk
  • Wiktor Kowalski
  • Jan Sobociński
  • Bartosz Nyc
  • Leon Stando
  • Karol Ciesielski
  • Nikodem Smółkowski
  • Franciszek Rybus
  • Adam Lopez Kowalczyk
  • Szymon Tomaszewski
  • Filip Garbacik
  • Bartosz Kowalewski
  • Michał Kawecki-Rejkowski

Listy osób na podstawie przekazanych trenerowi Deklaracji Klubowych Olimpu.

Kolejne nowe osoby będą dołączały do poszczególnych grup na podstawie oceny umiejętności przez trenerów.

Jeżeli ktoś nie znalazł się na listach, a PRZEKAZAŁ Deklarację prosimy o kontakt z trenerem.

Rocznik 2016/2017

ROCZNIK 2016/2017 - GRUPA ŻÓŁTA

Trener Piotr Cybulski - tel. 882 380 158

II Trener Adam Kujawski

Asystent Jędrzej Przekop

Treningi:

PONIEDZIAŁEK 17.00 - 18.15 - boisko Otrębusy (w okresie zimowym zajęcia w hali będą trwały 60 minut)

ŚRODA 17.00 - 18.15 - boisko Otrębusy (w okresie zimowym zajęcia w hali będą trwały 60 minut)

  • Jakub Niewiadomski
  • Miłosz Mańkowski
  • Szymon Śliwiński
  • Nikodem Stawowski
  • Gustaw Argulewicz
  • Mikołaj Mularczyk
  • Wojciech Kurowicki
  • Tymofii Riabushko
  • Teodor Zieliński
  • Wojciech Maciejewski
  • Janusz Krysik

-------------------------------

Treningi:

PONIEDZIAŁEK 18.15 - 19.30 - boisko Otrębusy (w okresie zimowym zajęcia w hali będą trwały 60 minut)

ŚRODA 18.15 - 19.30 - boisko Otrębusy (w okresie zimowym zajęcia w hali będą trwały 60 minut)

  • Krzysztof Kłusek
  • Krzysztof Saganowski
  • Szymon Grabka
  • Miłosz Przygodzki
  • Stanisław Więch
  • Staś Szmel
  • Jaś Olejnik
  • Dominik Chwołka
  • Karol Margas
  • Alan Keller
  • Aleksander Kołodziejski

Listy osób na podstawie przekazanych trenerowi Deklaracji Klubowych Olimpu.

Kolejne nowe osoby będą dołączały do poszczególnych grup na podstawie oceny umiejętności przez trenerów.

Jeżeli ktoś nie znalazł się na listach, a PRZEKAZAŁ Deklarację prosimy o kontakt pod tel. 600 298 792.

Rocznik 2018/2019

ROCZNIK 2018/2019

Trener Andrzej Przekop

II Trener Jakub Skladowski

Asystent Jędrzej Przekop

Treningi:

wtorek 16.45 - 17.30

sobota 10.45 - 11.30

  • Franciszek Gozdek
  • Oprządek Michał
  • Tadeusz Morawski
  • Henryk Morawski
  • Jan Balcerek
  • Julian Keller
  • Stanisław Kubicki
  • Radosław Zdzeszyński
  • Kacper Giec
  • Antoni Fijołek
  • Teofil Świeczkowski
  • Franciszek Ciuruś
  • Mikołaj Latoszek
  • Tomasz Krajewski
  • Kazimierz Soczyński

ZAPISY I SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAJĘĆ:

tel. 600 298 792

Przedszkole

Szczegóły niebawem :)

Nasze lokalizacje

  • 05-840 Brwinów, ul. Żwirowa 16 (boisko szkolne)
  • 05-807 Żółwin, ul. Szkolna 39 (boisko "Orlik")
  • 05-807 Podkowa Leśna, ul. Jana Pawła II 20
  • 05-807 Podkowa Leśna, ul. Kościelna 4
  • 05-805 Otrębusy, ul. Piaseckiego 2 (boisko szkolne)